Мастеррінд ГмБХ – німецька компанія, яка об’єднує успішні традиції племінного тваринництва 3 організацій: РПН, СРВ, ЦЕХ. Досвід і міць, розвинуті протягом 30 років, створюють базу для майбутнього організації.

Центром роботи Мастеррінд є чесне партнерство з клієнтами та членами. Для цих двох категорій Мастеррінд є найкращою фундацією по досягненню спільних цілей: «Покращення позитивних результатів в тваринництві та збуті».

Компанія Мастеррінд має найбільш сучасний центр штучного осіменіння Голштинської породи з офіційними офісами в містах Ферден і Майсен. Щорічно проводяться понад 590 тис. перших осіменінь в господарствах членах Мастеррінд.

2,5 млн. спермодоз продаються за цей же період.  1400 відбірних биків пропонують надійну якість своїм клієнтам.

Мастеррінд є піонером в галузі пересадки ембріонів. Використовуються як класичні методи «ін вітро» так і новітні «овум пік ап» в лабораторіях Мастеррінд.

Організація відіграє видатну роль у збуті тварин. Великий тваринницький потенціал з якістю згідно потреб клієнтів пропонується для закупівлі та продажу. 60 щорічних аукціонів та постійних продажів з господарств -- забезпечують постійність процесу у молочному та м’ясному секторах.

https://www.masterrind.com